Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Már enni sem tudok a fogaimra...

Már enni sem tudok a fogaimra helyezett ív miatt. Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
Két napja kaptam belülre az ívet és szerencsére csak két fogamon vannak bracketek viszont ezek szétvágták belül a számat és mostanra már két óriási afta meg sebek borítják. Két oldalt és elől is megállás nélkül fáj három fogam. Ezeknek köszönhetően már csak inni tudok és elkezdtem legyengülni és fogyni is fogok szerintem lassan... Két napja híg spenóton meg levesen élek. Mit tanácsoltok?? 18F

2013. nov. 23. 18:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Pár nap, és megszokod. Öblögess Szájfertőtlenítővel, hamarabb elmúlnak a sebek.
2013. nov. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mindenképpen menj vissza az orvoshoz és mutasd meg neki, "mit tett Veled"!

Aftára szopogathatsz ezt: MERCURIUS SOLUBILIS CH9 minden nap egyszer 3 globulusz éhgyomorra. Minimum 1 hónapon át.

Sérülésekre ezt szopogathatsz: TRAUMEEL tabletta. Éhgyomorra 1-et, naponta.

Próbálj meg mindent pürésíteni. Tippek zellerkrémleves, amiben van rántás is meg tej is és tojássárgája is; burgonyapüré (nem édes!) tejszínnel, vajjal.

Ne gyengülj le! Jobbulást!

2013. nov. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen:)))
2013. nov. 28. 10:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!