Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Bölcseség fogam bele nőt az...

Bölcseség fogam bele nőt az arcomba már legalább 4x levolt vágva a hús! Folyamatosan begyullad, antibiotikum duo-t szedek abbol is a legerősebbet,4napja lázas vagyok! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem szeretem volna hogy ki vegyék a fogam féltem a húzástól!

Húst töbsször is levágták! le égették .

Csíkot kaptam bele napokig de semmi haszna nem volt mert csak úgy vissza gyulladt , aztán a hús vissza is nőt pár hétre!

Most nem rég párjnapja újra kellet mennem. Kivágták a húst ismét én sajnos megint ragaszkódtam a fogamhoz ! Sajnos jelen pillanatba most is lázas vagyok, a legerősebb gyószert szedem! De doki nem tudja mostmár kivenni mert szájzáram lett és nem tudom ki nyitni a számat sem szinte épp hogy gyószert letudom nyelni!

Gyulladás meg csak még jobban terjed! Valakinek valami ötlete? Ügyeleten is voltam már , de donalgint írtak...:S


2013. nov. 23. 19:52
 1/4 A kérdező kommentje:
és + ba vese beteg vagyok és imunins az antibiotikum ra gyószerekre a szervezetem,( mert 4éves kórom óta minden este gyószereket szedtem 18éves kóromig) de doki épp ezért adta a csíkokat de azok nem voltak jók...
2013. nov. 23. 19:55
 2/4 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Megértem a félelmét. Ugyanakkor remélem tisztában van azzal, hogy mi történhet, ha nem távolíttatja el a problémás fogat. A fennálló folyamatos helyi gyulladás, a láz és a vesebetegség együtt nem túl jó kombináció.

A szájzár ellen gyulladáscsökkentők, antibiotikumok és harántcsíkolt izomlazítók szedése mellett a fakanál technika segít. A szájzár enyhülésével azonban mindent figyelembevéve mindenképpen javaslom a fog eltávolítását.

2013. nov. 25. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

gyulladás ahogy csökkent úgy távolítsák .

Fakanál tecnika? ha szabad kérdezni mire gondol?

2013. nov. 26. 13:16
 4/4 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Szájzár esetén sajnos nem szabad hagyni, hogy a száj teljesen nyithatatlanná váljon. Tornáztatni, tátogni kell annak érdekében, hogy a rágóizmok működőképessége fennmaradjon. Szükség esetén egy fakanalat kell a szájba, az oldalsó fogai közé helyezni, és lassan, óvatosan, türelmesen a fakanál elforgatásával szétfeszíteni. Fontos, hogy ezt önmagának csinálja, és ne segítsen a forgatásban a párja, családtagja, barátja, mert csak ön érzi a saját fájdalomküszöbét. Ha ezt naponta többször ismétli, akkor pár nap alatt elérheti, hogy ki tudja annyira nyitni a száját, hogy a fog eltávolítása kivitelezhető legyen.

2013. nov. 27. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!