Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ez most gyökérkezelés volt?

Ez most gyökérkezelés volt?

Figyelt kérdés
A doki eltávolította előző héten a szuvas részeket és ideiglenes tömést rakott be. Ma visszamentem kiszedte az ideiglenest, és vékony kis tűvel amin piros anyag volt (és szegfűszeg íze volt) elkezdte szurkálni. Nem kaptam érzéstelenítőt, de nem fájt. Ez most akkor gyökérkezelés volt? Mert azt hittem az fájdalmasabb. :)
2013. nov. 25. 14:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, az volt :D
2013. nov. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem kicsit furi ,hogy nem tudod éppen milyen kezelést kapsz .. De mindegy .. Nekem is volt nemrég, és nekem sem fájt egyáltalán ! szegűszeg íze én nem emlékszem ;-) Vissza kell még menned ?
2013. nov. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen jövő héten még vissza kell mennem. Amúgy azért nem tudom milyen kezelést kapok mert direkt megkértem a fogorvost hogy csak ha nagyon muszáj akkor közölje velem. Betegesen félek a fogorvosi kezelésektől és jobbnak érzem ha nem tudom :) de ez most kellemes csalódás volt
2013. nov. 25. 15:06
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha érzéstelenítés nélkül szedi ki az idegeket akkor bepisiltél volna a fájdalomtól.
2013. nov. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4.-es: mivel már előtte alkalommal kapott ideiglenes tömést, így nem pisilt be a fájdalomtól. Nekem is így csinálták.
2013. nov. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#4


kivéve ha már elvannak halva az idegek


de a gyökérkezelésnél nem csak szurkálnak hanem tűket dugnak le vagy fel a gyökércsatornába egészen az ínyig.


és reszelik is érdes tűkkel a csatornát hogy rendesen megtisztítsák.


Szerintem te nem gyökérkezelésen voltál

2013. nov. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#6


akarom mondani idegcsatornát...

2013. nov. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!