Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Valaki segíteni fogszabályzóva...

MILLION1 kérdése:

Valaki segíteni fogszabályzóval kapcsolatban?

Figyelt kérdés
sziasztok :) 19 éves fiú vagyok! felszeretném rakni a fogszabályzót a felso fogsoromra és ebben szeretném ha segítenétek bármilyen tanács jól jönne :) köszönöm :)
2013. nov. 25. 21:26
 1/5 anonim ***** válasza:
minimum 2 évig tart a fogszabályozás, és egyáltalán nem biztos, hogy csak a felsőre kell. Érdeklődd meg az ezzel járó költségeket, mert egyáltalán nem olcsó.
2013. nov. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Miért tartana minimum 2 évig? Nekem augusztusban tették fel, 1 maximum 1,5 évig lesz fenn.. Nem törvényszerű a 2 év :) A fog orvossal kéne beszélni, így nem lehet megmondani mennyire rosszak a fogaid :)
2013. nov. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
vki esetleg privátban részletesen eltudná magyarázni hogyis mukodik ez az elejétol kezdve, :) köszi elore is :)
2013. nov. 25. 23:57
 4/5 anonim ***** válasza:

először orvosi vizsgálat és röntgen, utána mintát vesznek és elkészítik a szabályozót. Felteszik és 3-4 hetente állítanak rajta. Az ára attól függ, hogy diák vagy-e még, ha nem, akkor teljes árat kell fizetni. Az esztétikusabb fogszabi drágább.

Én privátin szabályoztatom, a felső 170 000 Ft, az alsó 100 000 ft volt.

2013. nov. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

én ma kaptam meg a fogszabályzómat.

nekem csak felül van egyenlőre, és először fogröngten kellett a saját városom kórházában, meg egy másik városéban (az,hogy hol, privát dolog) azért, mert itt panorámaröngent készítettek, ott meg rendes képet az egész fejemről, oldalról, és ugye utána pedig be kellett adni az eredményeket a fogorvosnak, ő egy hét múlva megmondta az eredményeket, és hogy mit vett észre rajta, meg hogy mi lesz ezekután :) na meg mintát vett... aztán rá egy hétre szeparáltak, ami azt jelenti, hogy ha a hátsó örlő fogaid közt nincs elég hely, akkor pici gumikat tesznek egy-egy fogad közé, hogy a gyűrű elférjen. :D aztán egy hét múlva, vagyis ma feltették magát a fogszabályzót, de "mázli", nekem pont nem jött meg a gyűrű, ezért csak a kis bigyókat ragasztották fel a fogamra, és megint egy hét múlva lesz az igazi fogszabályzás. mind ez fájni fog, de hát muszály kibírni a szép fogakért :)))

2013. nov. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!