Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Nekem egy olyan problémám...

Nekem egy olyan problémám van, hogy nagyon rossz a fogállományom. A fogaim alul az íny mellett kezdenek el szétbomlani lyukadni és már 2 fogam kiesett, kilazult és kitört csak a gyökér van . Mit lehet erre szedni vagy milyen vitamint ajánlotok?

Figyelt kérdés
2013. dec. 2. 19:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Egy képet tudsz erről küldeni?
2013. dec. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
500-1000 mg C vitamint mindeképpen szedj, nekem sokat segített a gyulladásban és furcsa módon egyik fogorvos sem mondta. Mellette esetleg kalciumot, vasat is érdemes. De menj el dokihoz, tettesd rendbe, amit lehet, mert ez így a párkapcsolatnak, egészségnek nem tesz jót és minél tovább halogatod, annál többe fog kerülni. Rendszeres fogmosás jó fogkefével, ha vannak fogközeid, akkor fogközkefével is és utána legalább este használj öblögetőt is.
2013. dec. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!