Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Miért lesz büdös a műanyag...

Miért lesz büdös a műanyag flakon szája pár órával azután, hogy ittam belőle?

Figyelt kérdés

Vizet szoktam inni, rendszerint műanyag flakonból, és nem egyszerre iszom meg, de bizonyos idő elteltével olyan szaga lesz az üveg szájának mint a jó ideje poshadó víznek.

Minden nap mosok fogat, és lyukas fogam sincs ugyanis fogorvoshoz is eljárok, de viszont a fogsorom nem tökéletes, így előfordul,hogy szájszagom van, de szerintem ez nem indokolja a flakon illatát, de nem értem mitől van, és csak a számhoz tudom kötni ezt a jelenséget.


2013. dec. 3. 22:28
 1/2 anonim válasza:
csapvíz? Mert nálunk is van ilyen ha üvegbe teszek vizet, szar a víz minősége.
2013. dec. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez azért van mert a nyálad erjedésnek indul a vízben. Ha a csapvizet kiöntöd pohárba, és nem az üvegből iszol, máris nem fog megbüdösödni. Belecsorog a nyálad, attól van. Ennek semmi köze a fogaid állapotához.
2013. dec. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!