Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ma tették fel a fogszabályzót...

Ma tették fel a fogszabályzót mikorra várható látszólagos változás? 16/F

Figyelt kérdés
Felső kellett mert a fogaim kifelé álltak és ma tették fel az első húzás januárban lesz de addig fog változni valamennyit vagy is fog beljebb menni a fogam? előre is köszönöm a válaszokat.

2013. dec. 5. 16:14
 1/8 anonim válasza:
100%
igen, fog :) lehet te nem veszed észre, mert mindennap látod meg minden, de aki ritkán lát annak fel fog tűnni. és minden húzásnál egyre szebb lesz :)
2013. dec. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Hamarabb fog látszódni a változás, mint gondolnád! :)

Nálam napok alatt is mm-eket mozogtak a fogaim.

Készíts minden héten fényképet róla, hogy te is észre vedd a mozgásokat. Persze ezek a gyors változások csak az elején jellemzőek, utána lelassul a folyamat.

2013. dec. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
de akkor a többi húzás az akkor miért kell? mármint tudom hogy hónaponta kellesz járni húzni de ha ez a folyamat lelassul akkor miért? :O meg ő az elején már megáll úgy ahogy kéne lenni a fogamnak vagy a húzások során fog csak? :O
2013. dec. 5. 16:20
 4/8 A kérdező kommentje:
Egyébként köszönöm a válaszokat! :)
2013. dec. 5. 16:21
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Azért lassul le a folyamat, mert már az elején nagyon gyorsan a helyükre rendeződnek a fogaid, már ha nem extrém esetről van szó (értsd pár hónap) és aztán már csak "finomítani" kell a dolgokon és ezek apróbb változásokat követelnek, amiket nehezebb észrevenni. Az utolsó fele a fogszabályozásnak már csak arra megy ki, hogy a megfelelő helyen tartsa a fogakat a fogszabályzó, ezért írtam, hogy lelassul a dolog.

Azért szükséges minden hónapban járni állításra, mert ilyenkor kicseréli a breketteken a gumikat, amik anyaguk révén egy idő után elfáradnak és nem tartanak megfelelően, valamint ilyenkor kontrollnak is tekinthető a vizsgálat, hogy esetleg nem lazult-e meg valahol egy brekett, nincs esetleg akár fél mm-el is a megfelelő helytől eltérően felragasztva egy breki.

2013. dec. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Értem! köszönöm szépen a normális választ! ha lesz még kérdésem akkor írhatok neked privátban?
2013. dec. 5. 19:44
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Persze!

Szívesen válaszolok, de szerintem a fogorvosodat is bátran kérdezheted, elvégre ő csak szakavatottabb a témában :)

2013. dec. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az első húzás után annyira sokat változott hogy már kezdtem azt hinni, hogy túlságosan meghúzta a fogorvos:). 5 hónap után meg a teljesen összevissza álló keszekusza fogaim egész szépek voltak már. De amikor feltette még nem látszott semmi, mert akkor még nem húzta szorosra, hogy először szokjam.
2013. dec. 6. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!