Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Kicsit belepiszkáltam a...

Kicsit belepiszkáltam a fogszabályzómba. Ebből baj lehet?

Figyelt kérdés
Szóval az egyik első fogamon lévő ragasztáson észrevettem, hogy félig nincs rajta az a gumi (az, amiből ugye színeset lehet kérni, szóval amit úgy kb havonta cserélgetnek). Tehát az egyik sarkáról annak a fém négyzetnek lejött. Nagy nehezen visszaraktam, de most félek, hogy nem kellett volna... Mivan, ha az orvos esetleg direkt rakta így? Az lehetséges? A fogaimat egyébként szét kell húzni. Lehet, hogy valamit elrontottam? Mire való az a gumi?

2013. dec. 6. 16:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Amennyire tudom inkább esztétikai és kényelmi szempontokból fontos, az viszont biztos, hogy maga a fogszabályozás eredménye nem fog ettől megváltozni. Amikor legközelebb mész említsd meg a dokinak és le fogja cserélni.
2013. dec. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Csakmert amikor ráraktam érzetem, hogy hirtelen elkezdett valahogy húzódni a fogam, most is egy kicsit fáj ott... :/
2013. dec. 6. 16:36
 3/4 A kérdező kommentje:
Örülnék még további válaszoknak is, tud valaki még valamit erről? :( :)
2013. dec. 6. 18:32
 4/4 anonim válasza:
A guminak a fő célja a drótnak a tartása, hogy ne mozduljon el. Hallottam olyanról is, hogy valakinek le esett az a gumi, de nem lett belőle probléma. Szóval ha jól raktad vissza nem hiszem, hogy probléma lehetne belőle.
2013. dec. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!