Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Okozhat bármilyen egészségügyi...

Okozhat bármilyen egészségügyi problémát, ha rágom a szám belsejét?

Figyelt kérdés
Tudom, rossz szokás, de egyszerűen nem tudok róla leszokni. Leginkább olyankor szoktam, ha ideges vagyok, vagy csak szimplán unatkozok, amolyan pótcselekvés ez nálam.
2013. dec. 6. 21:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Sebes lesz, berepedezik. Esetleg elkapsz valami fertőzést. Sztem kend be valami zsíros kenőccsel, hogy ne legyen annyira jó íze.
2013. dec. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is pótcselekvés, már évek óta. Hátránya a szájszag, főleg amikor már véresre rágom.
2013. dec. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Elrettentő példa, de az ajakrák egyik fő kiváltó oka az ajakharapdálás. A pofarák (ez a neve) kialakulásában is részt vesz, ha harapdálják a száj belső felét. Mindenképp érdemes leszokni erről!
2013. dec. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

jaj :S hát muszáj leszek leszokni erről, de néha észre sem veszem, csak azon kapom magam, hogy csinálom...például az előbb is :S

De mindenképpen megpróbálok erről leszokni.

2013. dec. 9. 13:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!