Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Corsodyl szájvízzel kapcsolatb...

Corsodyl szájvízzel kapcsolatban milyen tapasztalatitok vannak? Sok rosszat hallottam róla. Ínygyulladásra kéne

Figyelt kérdés

2013. dec. 7. 22:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

mint mindennek, ennek is vannak mellekhatasai. Inygyulladasra nagyon jo, de arra kell nagyon figyelni, hogy alapos fogmosast kovetoen legalabb fel orat varni kell a hasznalata elott (napi ketszer fel-1 percig oblogetni), mert a fogkrem egyes hatoanyaga gatolja a hatasat.

Fontos az alapos fogmosas, mert a fogkokepzodesre serkento hatasu, illetve igy az elszinezodest is minimalizalni lehet.

A corsodyl okozhat izerzeszavart is, de az csak ideiglenes, nem kell megijedni tole.

Ha betartod a hasznalati utasitasokat, nem kell aggodni miatta

2013. dec. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Van olyan szájvíz ínygyulladásra ezen kívül, ami hatásos, de nincs annyi mellékhatása?
2013. dec. 8. 21:54
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

curasept.

De ezt is csak fogmosás után negyed órával szabad.

2013. dec. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
a curaseptnek is ugyanaz a hatoanyaga...
2013. dec. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az ínygyulladást nem mulasztotta el, viszont a fogaimat sötétbarnára festette, le kellett fogorvossal políroztatni. Próbáld ki a Gengigel gélt, ez nálam jobban bevált, de ha nagyon erős a gyulladás, akkor legjobb ha fogorvos ecseteli pár napig.
2013. dec. 22. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
95%
Meridol szájvíz, Gingisol plusz, teafaolajos fogkrém, Chlorhexamed szájvíz, Aperisan gél, Gengigel... ezeket alkalmazom én is, remélem valamelyik beválik neked is! Átérzem a helyzetet (én is ezzel küzködök egy ideje, fogászati kezelésekre is járok, tömések stb, utána mindig begyullad az ínyem), gyógyulj meg (hja én még alkalmazok esténként körömvirág teával öblögetés, vagy kamillával, illetve 1000 mg-os C vitamint is eszek, az jót tesz az ínynek, illetve kamillateával is öblögetek néha-néha amikor nagyon gáz a helyzet) Corsodyl nagyon erős, állítólag aftát is képes okozni, de ecsetelhetsz is vele, ahol kell, így az ízérzékelésedet sem fogja elvenni
2013. dec. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!