Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mitől van kelés az ínyemen?

Mitől van kelés az ínyemen?

Figyelt kérdés
Az alsó metszőfogaim fogkövesek, de még nem mentem el fogorvoshoz velük. Többek között mert nagy valószynűséggel fizetnem kell a levételért és nem vet fel a pénz, másrészről meg többen azt tanácsolták, hogy várjak, merthogy úgy is visszanő (nekik így történt). Persze tudom, vigyázni kell rájuk és nem lesz így. Nos kb 2 napja az ínyemnek a metszőfogak előtti részen legeslegalul és kis részen elkezdett fájdogálni, majd a mosás hatására gondolom picit ki is sebesedett. Ez mitől lehet? Lehet hogy van köze a fogkőhöz?
2013. dec. 10. 05:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Fogkövektől lehet ínygyulladás és ha elhanyagolod, akkor kiesnek a fogaid. Kerületi szájhigiénián ingyenes a fogkő leszedés, én is ott voltam egyáltalán nem fájt és nagyon szépen megcsinálták, kérj időpontot mielőbb.
2013. dec. 10. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Mindenképp elmegyek.
2013. dec. 10. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!