Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Nő a bölcsességfogam, megőrülö...

Nő a bölcsességfogam, megőrülök a fájdalomtól. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tegnap reggel ota faj bal oldalon alul a novofelben levo bolcsessegfogam, mar a legteteje kint van. Az allkapcsom bal oldala, sot, meg a baloldali nyirokcsomom is faj, es ezaltal a torkom is. Ma elmentem fogorvoshoz, mint kiderult csunyan be van gyulladva.Irt fel gyulladascsokkentot (dalacin) es egy kis gezdarabot valami lotyibe aztatott es azt berakta a bolcsessegfogamhoz, ezt 1 oran at osszeharapva ott kellett tartanom. Mar bevettem egyet a dalacinbol, de semmivel nem jobb. Van valami hazi praktikatok? Ha mar a teteje kint van, akkor gondolom nem kell megvagni az inyem?! Aki hasonloan jart, annak mennyi ido alatt mult el a gyulladas es a fajdalom?
2013. dec. 13. 17:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Rágó.
2013. dec. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Bajonettes fogóval íny alól is ki tudja húzni egy szájsebész.

Szájsebészetre menj be valamelyik kórházba,ne menj fogorvoshoz, ha ennyire fáj és gyulladt, nem fog megnyugodni.Lehet hogy már az íny alatt elromlott a fog, nincs értelme szenvedni vele.

2013. dec. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom, komolyan gondoltad- e... de a szamat annyira tudom kinyitni ,hogy a nyelvem epphogy ki tudom dugni a fogsorom kozott.. valahogy keptelennek tartom hogy igy ragozni tudjak..
2013. dec. 13. 17:14
 4/4 anonim ***** válasza:
Szájsebészetre kellene menni, mert lehet, hogy nem tud előtörni magától, akkor pedig a fájdalom se múlik el
2013. dec. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!