Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fémallergiásként nem lesz...

Fémallergiásként nem lesz gond, ha sima fém fogszabályzót raknak fel?

Figyelt kérdés
Nem hordok fülbevalókat, mert egy órán belül begyullad tőle a fülem, illetve övet sem, mert a csatt helyén a bőröm foltos lesz és kicsit hólyagos (mint mikor begyullad a szőrtüsző). Hamarosan felrakják a fogszabályzómat, és aggódom, hogy "szét fogja szedni" a számat... Vagy ezek olyan fémből készülnek, amiket a fémallergiások is hordhatnak?

2013. dec. 15. 17:23
 1/4 anonim ***** válasza:
75%
És ezt még csak véletlenül sem az orvostól kell megkérdezni, igaz?
2013. dec. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! ...

Kedden megyek, csak azért kérdeztem, hátha valakinek volt hasonló tapasztalata, mert akkor már úgy megyek oda, hogy mindenképp meg kell említenem, részleteznem kell, stb, hátha még ezer vizsgálatra elküldenek miatta. Csak hogy felkészülhessek rá.

2013. dec. 15. 17:37
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is fémallergiás vagyok, bár nem ennyire durván, mint Te.

Nekem nem volt vele problémám.

2013. dec. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A fogszabályzók szerintem orvosi fémből készülnek,amik nem váltanak ki allergiás reakciót.De a fogorvosnak mindenképp említsd meg a dolgot.
2014. máj. 7. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!