Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mikor lesznek a fogaim szabály...

Mikor lesznek a fogaim szabályosak? Kép

Figyelt kérdés

[link]


lassan 2 éve, hogy fent van, azok a csúnyaságok nem azok aminek látszanak, csak a ragasztó, meg valami gumi, a pontos nevüket nem tudom


a bal szemfogam szerintem még mindig nem szabályos, a doki azt mondja, hogy szerinte az jó



2013. dec. 16. 15:35
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
A szemfogad olyan, mint a garabonciás diáké. A többi szerintem oké.
2013. dec. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
xdxd kösz:D milyen válasz ez :D
2013. dec. 16. 17:09
 3/21 anonim ***** válasza:
Hát én erre azt mondanám, hogy fél éve van fent. Szemfogaid aboszolúte nincsenek a helyén, a bal felső kettesed is érdekes...Na mindegy. Szerintem még egy év kéne. Nekem júliusba rakták fel a felsőt, de horribilis változások vannak és nekem nagyon problémásak voltak a fogaim. Bal felső egyes kiállt, mögötte bent volt a kettesem. Szemfogaim fentvoltak...stb.
2013. dec. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

ne őrjíts meg:O.. nekem az első 2 hónapban volt nagy változás, utána kb alig látom a fejlődést, van, csak alig látszik


nekem csak az egyik szemfogam volt vámpír, sztem még most is eléggé az, neked jobb állapotba vannak most mint nekem a képen?

2013. dec. 16. 22:25
 5/21 anonim ***** válasza:

Hát nekem nem ilyen hosszúak a szemfogaim.

[link]


ilyen volt a felső fogsorom.:D mostani helyzetről nincs képem a gépemen.

2013. dec. 17. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

az a kiálló a metszőfogad? jesszus ez durván nézhetett ki:O


lehet vmi farkas volt az apám.

2013. dec. 17. 10:39
 7/21 anonim ***** válasza:

igen, azt a metszőfogam :D ennyire nem látszott brutálisan :D

de már teljesen a helyén van :)

2013. dec. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

hogy került a helyére? hogyan lett hely a két fog között??


ezt nem értem mióta fogszabályzóm van, hogy ugyanez a problémám volt a szemfogammal, és még mindig nincs megfelelő helyen több mint másfél év után:\

2013. dec. 17. 18:46
 9/21 anonim ***** válasza:
Két felső 4esem ki lett húzva :)
2013. dec. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

nekem semelyik sem lett, bakker, nem erősködtem, hogy húzza ki, de fel sem tette a kérdés, hogy kihúzza vagy ne?? :O

lehet mostanra nekem is tök szép lenne :S

2013. dec. 17. 21:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!