Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hirtelen jövő lüktető fogfájás...

Hirtelen jövő lüktető fogfájás lehet megfázástól/náthától?

Figyelt kérdés
Azért gondolom mert más bajom nincs, soha semmi baj nem volt a fogaimtól de most annyira szörnyen el kezdett fájni, aludni sem bírok. Mitől lehet ez? Köszi a válaszokat..:((
2013. dec. 22. 02:44
 1/9 A kérdező kommentje:
*a fogaimmal, bocsi (késő van)
2013. dec. 22. 03:13
 2/9 anonim ***** válasza:
27%
lelki okok miatt is fájhat. Ha lyukas akkor jol tisztisd ki fogkefével
2013. dec. 22. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem lyukas, lelki bajoktól meg még nem fájt soha.:( egyetlen bajom most ez a megfázás, ezért jutott ez eszembe..
2013. dec. 22. 05:19
 4/9 anonim ***** válasza:
37%
ha van valami erös piàd öblögesd vele, hatha elzsibad.
2013. dec. 22. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
55%
vagy ràgcsàlj szegfüszeget. A hideg-borogatas is enyhiti
2013. dec. 22. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha felső fogad fáj, akkor lehet, ilyenkor az arcüreg is gyulladt, ez okozhat fogfájást.
2013. dec. 22. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
37%

Ha tényleg nem lyukas a fogad, akkor ez a fájdalom egyrészt lehet lelki eredetű (akkor olyan érzés, mintha az arcodon, a felső fogsor táján áramütés érne), másrészt lehet huzattól (megfázás), ill. arcüreggyulladástól.


Figyeld magad, és ha nem múlik a fájdalom, akkor holnap menj el egy fogorvoshoz. Ő alapból ki trudja zárni azt, hogy a fogad műveli ezt a fájdalmat, vagy az arcüreged. És igen, tényleg a felső fogsor szokott fájni, ha megfáztál és huzatot kaptál.


Jobbulást! :)

2013. dec. 22. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Most jelenleg nem fáj. Szerintetek így is menjek azért el fogorvoshoz? Vagy háziorvoshoz, hogy megmondja pontosan milyen megfázásom van?
2013. dec. 22. 12:03
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem is fájt már a felső fogsorom arcüreggyulladástól! fogorvosnál mikor legutóbb voltam, azt mondta, huzattól nem tud fájni a fog... hát szerintem meg igen :( ha nem múlik pár nap múlva se, szerintem látogass el egy fogorvoshoz. Jobbulást!!!!
2013. dec. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!