Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogfehérítési házi praktikák?

Fogfehérítési házi praktikák?

Figyelt kérdés

Rendszeresen mosom a fogamat minden reggel és este, mégis sárgás színű helyenként. A fogam alja felé pedig elkezd átlátszóba átmenni, szóval gondolom a fogzománcom is gyenge. El fogok menni fogorvoshoz ez ügyben, de mire számíthatok? Egy fogorvos tud fehéríttetni? És egy kezelés mennyibe kerülne?

Másrészt hallottam a szódabikarbónás/sütőporos házi módszerről. Azt hogyan kéne csinálnom?

Előre is köszönöm a válaszokat.



2013. dec. 22. 13:52
 1/3 anonim ***** válasza:
a fogkefédre teszed és átdörgölöd vele a fogat, de csak 1 héten egyszer kell megcsinálni mert gyengíti a zománcot
2013. dec. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Foreveres fogkrém és pont :)
2014. márc. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én szerintem próbáld ki hogy fél évig sonsodyne pronamel-lel mosol fogat. állítólag visszaépíti a fogzománcot. fotót készíts a fogakról a félév elején és a végén is, hogy lásd meg a különbséget. a szódabikarbóna fehérítő eredménye napi mosásnál egy hét után látható, észrevehető.
2014. okt. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!