Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hogy lehet úgy fogat mosni,...

Hogy lehet úgy fogat mosni, hogy nem folyik ki a fogkrém a számból?

Figyelt kérdés
Volt, hogy láttam másokat fogat mosni és nekik sehogy nem folyt ki a fogkrém. Velük ellentétben én a fülemig ki szoktam kenni magam néha és fröcsög össze-vissza a nyállal keveredett fogkrém. Mit csinálok rosszul? Eddig fel se tűnt, hogy valami nincs rendben, de már egy kicsit zavar, főleg ha mások előtt kell megmosni a fogamat...
2013. dec. 25. 21:58
 1/3 anonim ***** válasza:
én pl nem használok vizet hogy felhabosítsam és nem rakok egy kiló fogkrémet a fogkefére és akkor nem folyik meg nem kenődik össze vissza. ennyi az egész.
2013. dec. 26. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én is próbáltam már víz nélkül, de akkor egyszerűen képtelen vagyok megmosni. Fogkrémből sem nyomok sokat, éppen csak amennyi a kefén elfér.
2013. dec. 26. 18:13
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem annyi fogkrém, elég egy borsónyi, ne tegyél rá vizet és amikor tudod pl a hátsó fogaidat csukott szájjal mosd, és ha nem hajolsz a csap felé, hanem kicsit felfelé van a fejed máris nem folyik ki a fogkrém!
2014. febr. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!