Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Miért jött elő az afta megint...

Miért jött elő az afta megint és mit tudok tenni hogy gyorsan elmúljon?

Figyelt kérdés
Kérlek adjatok tippeket megőrülök! Nyáron volt aftám, azelőtt sohase! 2 héttel ezelőtt megint volt, mikor volt egy fogeltávolításom, és közben egy pici és egy nagy aftám is volt. Most torokfájásom van, ami lassan elmúlik, és megint eljött egy afta! Lehet a torokfájás miatt? 2 hete sós meleg vízzel öblögettem és 4-5 nap alatt elmúlt. Most még ki sem fakadt! Ilyenkor nyomjam ki? vagy mit tegyek???Legelőször Tantum verdét használtam, akkor nagyon nagy volt az aftám és nem használt, már vettem carbosan gélt, utána 4ra rá elmúlt, akkor 2 hét volt és iszonyat, legutóbb jobban jártam. Citromot esteleg rakjak rá hogy kimarja?

#afta #citrom #Phlogosol #meleg sós víz #mundusan gél #carbosan gél
2013. dec. 27. 10:55
 1/1 anonim ***** válasza:
Propolis tinktura, és immunerősítés. Ezen kívül alaposan mosd el az összes evőeszközöd, a poharad, és ha van, szedesd le a fogköveidet. Az evőeszközt azért írtam, mert könnyen megszúrhatod a szád, és a rajta levő maraékok fertőznek. Én is így jártam ex anyósnál.
2013. dec. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!