Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Kevesebb mint 1 hónapja...

Kevesebb mint 1 hónapja múltam 14. Sajnos genetikám olyan hogy a fogaim furán nőnek. Kaphatok még éjszakai fogszabályzót? Kb. mennyi lenne?

Figyelt kérdés
A két szemfogam felljebb van. Az egyik harapófogam pedig kiljebb áll. Ezeken kívül nincsenek problémák. De nem merek mosolyogni.
2014. jan. 1. 19:29
 1/3 anonim ***** válasza:
őszintén megmondom hogy szerintem az éjszakai fogszabályzó pénzkidobás. igazán látványos eredményt én még nem láttam hogy el lehetett volna vele érni. szerintem csináltass nappalit inkább. igaz ha azt leveszik utána kell éjszakai is, de csak azért hogy ne rendeződjenek vissza a fogaid.
2014. jan. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 DuplaKV válasza:
Először a fogorvosoddal, s a szüleiddel kéne erről beszélned. A kivehető fogszabályzó, habár esztétikusabb, azonban kevesebbet használ, mint a rögzített. Amúgy 18 éves kor alatt támogatást kapsz rá, az ár fogorvosonként eltérő.
2014. jan. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a tanácsokat :)
2014. jan. 1. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!