Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mitől fájhat a betömött fogam?

Mitől fájhat a betömött fogam?

Figyelt kérdés
Elkezdett fájdogálni egy már 4 éve betömött fogam. Igazából a fájdalom abszolút nem erős, néha bele-bele nyilall, de ekkor sem fáj igazán, csak kellemetlen, zavaró érzés. Ha rágok vele, vagy iszok, arra sem érzékeny. Van amikor ez a "fájdalom" teljesen elmúlik, és nem érzem abszolút, aztán egy kicsit megint elkezd fájdogálni. Mitől lehet ez, és mit csinálhat vele a fogorvos? 14/L

2014. jan. 2. 18:17
 1/2 anonim ***** válasza:

A tömés helyén elvékonyodott a fog, és ott érzékenyebb lett.

Ha felerősödik a fájdalom, akkor gyökérkezelés lesz a megoldás. Viszont vannak megelőzési lehetőségek, menj el a fogdokihoz, és biztosan tud ajánlani valamit!

2014. jan. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem csinálni fog egy röntgent, abból látja ha pl. a tömés alá szuvasodott a fogad! No para, nekem is volt már ilyen! (csak én nem mentem el időben, megvártam, amíg jól begyulladt)
2014. jan. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!