Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Érdemes Vademecum fogkrémet...

Érdemes Vademecum fogkrémet vásásrolni a többi fogkrémhez hasonlítva amik kb 1200Ft be is kerülnek vagyis a márkás fogkrémekhez képest előnyei vagy hátrányai?

Figyelt kérdés

2014. jan. 4. 10:49
 1/5 anonim válasza:
Nekem azt mondta a fogorvosom, hogy szinte mindegyik fogkrémnek vannak előnyei és hátrányai is. Akkor jársz legjobban, ha hol ilyet, hol olyat használsz. Egyik hasznos anyag az egyikben van meg, másik pedig egy másik fajtában. Ha váltogatod őket, lassanként több hasznos anyagot juttatsz a fogaidba. Én speciel mindig azt szoktam megvenni, amelyik éppen akciós a drogériában. :)
2014. jan. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát eddig én is akciós fogkrémet vettem a rossmann ban mégpedig a SENSODYNE Pronamel Whitening et de mostanában nem igen szokott lenni vagy épp kis átveréssel,ezért gondolkodtam másik fogkrémben mert alapból jóval olcsóbb és úgy tudom minőségi fogkrém is a Vademecum
2014. jan. 4. 12:48
 3/5 anonim ***** válasza:
59%
megsúgom nektek, h szinte tök mindegy, h milyen fogkrémet használsz csak mosd a fogadat. Én mindig azt mondom, h olyat kell használni, amit szeretsz. egy fogorvostan-hallgató
2014. jan. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én is hallottam már ezt csak van mikor azt mondják hogy nagy különbség van köztük de nem akarom elhinni
2014. jan. 4. 14:21
 5/5 anonim ***** válasza:
59%

Valóban annyi a lényeg, hogy meglegyen a napi 2x, helyes technikával végzett fogmosás, de ha már egy picit is hajlamos vagy fogszuvasodásra vagy nem tudsz helyesen fogat mosni (mert az emberek 90%-a nem tud), akkor azért nem árt egy normális fogkrém, amiben aminfluorid van. Az Elmex mellett pont a Sensodyne ilyen. Én nem váltanék a helyedben, ha egyébként bevált a fogkrém.


(Egy másik fogorvostan-hallgató.)

2014. jan. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!