Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mi lehet a folt a gyulladt...

Mi lehet a folt a gyulladt fogam "szomszéda" feletti ínyen?

Figyelt kérdés

Ugye nem rák? Félek, hogy szájrák.. :( Állítólag az is ilyen.


Remélem inkább csak gyulladt ott is az íny, és mikor kúrálgatom, akkor kisebesítettem. Ugye csak az? :(


2014. jan. 5. 20:22
 1/4 anonim ***** válasza:
De milyen ott? Sebes? olyan, mintha ott "lyukas lenne" az ínyed, hiányzik egy rész???
2014. jan. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Pontosan.
2014. jan. 5. 20:28
 3/4 A kérdező kommentje:
Ilyen árok.
2014. jan. 5. 20:28
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen pár hete, épp fogászati kezelésekre járok! Nyugi, én amit használok és tuti neked is fog hatni: Gengigel és Aperisan gél. Ezeket vedd meg a gyógyszertárban, kb. Gengigel 3000 Ft, Aperisan 1500 Ft. Engem a Gengigel gyógyított meg a lyukas ínyemből 1 azaz egy nap alatt!!! Pedig már épp felkészültem, hogy nah, most jól be tudok olvasni a dokinak, hogy mit csinált velem :) (Nekem tömés után "lyukadt ki az ínyem" jó nagy helyen), Aperisan gél csökkenti a gyulladást!!! Mindkettő hiperszuper cucc!!! és vegyél puha sörtéjű fogkefét!!! Bár nem vagyok orvos, de szerintem az íny elég gyorsan tud regenerálódni, ha van otthon kamillateád, vagy körömvirág teád, azzal is tudsz öblögetni, én fogmosás előtt öblögettem velük, az is segített a fogínygyulladásomon! Legalábbis úgy éreztem, csökkentette a feszítő érzést.
2014. jan. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!