Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyi idő, míg húzás után...

Mennyi idő, míg húzás után összehúzódik az üreg?

Figyelt kérdés
Dec. 23.-án húzattam ki a bal alsó hetesemet. Egy hét múlva már elkezdtem óvatosan enni azon az oldalon. De még mindig egy nagy gödör van a helyén, holott emlékeim szerint a jobb alsó hetesem helye alig egy hét alatt összehúzódott(kb két éve, azóta betört a helyére a bölcsességem); (Nem a foghíjra gondolok, hanem a mélyre nyúló gödörre). Mennyi idő még, míg "feltöltődik" a helye? Kieshetett a vérdugó, esetleg alvás közben? Mert én nem vettem észre ebből semmit, csak hogy még mindig "viszket" a gödör.
2014. jan. 6. 23:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Turelem. Velem eloflrdult már olyan, hogy a gödör helyen egy lifego alvadtverrel telt zacskó logott aztán eveskozben lejött. Az iny nagyon lassan húzódik össze. Gondolj a fogszabalyzo okozta fajdalmakra. Osszehuzodas ideje meg a fog alakja is meghatározza.
2014. jan. 6. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ezt szopogass naponta 3-szor 1-et 2 héten át: TRAUMEEL tabletta. előtte fél órán át ne egyél és ne tedd elektromosság mellé a szert!
2014. jan. 7. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Fogszabályzóval nem volt dolgom, és fájdalmaim sincsenek szerencsére, csak bosszant, hogy pölö mikor házon kívül eszek, rögtön tükörközelbe kell szaladnom egy fogpiszkával, ha nem akarok meggajdulni az ottmaradt kajától :D
2014. jan. 7. 03:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!