Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogszabályzósokhoz lenne pár...

Fogszabályzósokhoz lenne pár kérdésem?

Figyelt kérdés

Holnap megyek állandó fogszabályzó felrakására és nem mondták, hogy éhgyomorra kell, vagy ehetek előtte?

Valamint ezüstöm lesz, és melyik az a szín, ami a legkevésbé látszik? És melyik virít nagyon?

Köszi:)



2014. jan. 7. 21:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Pacsiiit én is holnap megyek!^^ :D Nekem azt mondták hogy ehetek. Èn világoskéket akarok. :) 15/L
2014. jan. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Na!:D én már nem emlékszem, de nekem is úgy rémlett, hogy ehetek :) csak félek, nehogy kaja maradjon a számba:P bár majd 10 percig mosom előtte :D én is kékre gondoltam kezdetnek:) 14/l:D
2014. jan. 7. 21:20
 3/8 anonim ***** válasza:
Kiváncsi vagyok már nagyon..:D Előtte eszek rendesen mert aztán pár napig nem fogok tudni rendesen..:D Max utána 1-2 órával
2014. jan. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ehettek előtte semmit nem számít, mivel letakarítja a fogorvos minden fogatokat egyenként.

Én gumit nem választhattam, magától rakott legelőször lilát, ami igazából rózsaszínnek látszott, aztán az egyiket leszedte oda pirosat rakott, alulra ezüstöt meg sárgát. Mondjuk az én orvosom bunkó.:D Alul csak 3 van fent, mert bemozgatták az egyik fogam, nekem 23.-án rakják az alsót. :)

2014. jan. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Na, én megvagyok...:D Sötétkéket választottam, amit utólag megbántam mert nagyon virít :S:D és csak március 5-én kell cserélni...:/ a tejbegrízem meg kész és ha letelik a 2 óra, zabálok...:D
2014. jan. 8. 11:55
 6/8 anonim ***** válasza:
Én 4-re megyek :D Jó neked hogy már túl vagy rajta..:D Fincsi tejbegríz.:3
2014. jan. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
még van egy kicsi, kérsz?:D
2014. jan. 8. 15:02
 8/8 anonim ***** válasza:
Kész vagyok én is!:D 3 óra után benyomtam még pár szelet pizzát de jöhet az is*-* :DD Színes gumit még most nem kaptam:((
2014. jan. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!