Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hogy tudom eldönteni, hogy...

Hogy tudom eldönteni, hogy valami megsértette hátul az ínyemet, vagy a bölcsességfogam nő? És ez összefüggésben lehet-e torok és/vagy mandulagyulladással?

Figyelt kérdés

Tegnap óta nagyon fáj a torkom, először azt gondoltam, hogy csak torokgyuszi. Sok teát iszom, eszek mézek, szedek torokfertőtlenítőt. Ennek ellenére ma még rosszabb volt, már nyelni is alig bírok, úgyhogy holnap megyek orvoshoz, nem kockáztatom, hogy komolyabb bajom legyen.


Az alsó fogsoromnál, a legutolsó fogamnál nagyon fáj az ínyem, kicsit be van dagadva és piros is. Még nem nőtt ki egy bölcsességfogam sem, nem tudom, ez lehet-e az.

Honnan tudhatom meg, hogy a bölcsességfogam nő, vagy megsértette valami az ínyemet? És lehet a torok/mandulagyulladás összefüggésben az ínyem fájdalmával?


2014. jan. 8. 20:38
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!