Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Túl magas fogtömés?

Túl magas fogtömés?

Figyelt kérdés
Ma voltam fogorvosnál, betömte egy fogamat, de miután gyengült az érzéstelenítő hatása, éreztem, hogy túl magas lett a tömés, kényelmetlen érzés, összezárni a számat, nem jól illeszkedik a betömött fogam és az alatta lévő fog, de látványra is elég "nagy". Egy hét múlva van időpontom, addig ezzel ki lehet húzni, nem okoz más bajt, vagy szóljak inkább emiatt? Rágásnál elég érzékeny úgyhogy odafigyelek, hogy ne rágjak azon az oldalon egyáltalán, mert félek, egy rossz mozdulattól sokkal rosszabb lenne. Eddig nem okozott túl sok bajt, de azért figyelek rá, ráér jövő hét csütörtökig a dolog?

2014. jan. 9. 23:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha ennyire magas, akkor ne várd meg. Elég dilettáns munkának tűnik, nekem tökéletesre szokta csinálni első ülésre.
2014. jan. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi a választ. hát igen, ezelőtt nekem sem volt még ilyen problémám. te pestre jársz fogorvoshoz? ha igen, meg tudnád írni, hogy kihez? már ha nem sztk-s
2014. jan. 10. 12:03
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Rá kellett volna harapnod ilyen kis műanyagos papírra.
2014. jan. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!