Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ha rossz egy alsó fogam az...

Ha rossz egy alsó fogam az atsugározhat úgy a fölötte lévőre, hogy közben az "eredeti" fog nem fáj?

Figyelt kérdés
Elkezdett fájni pár napja az alsó rágófogam. 2nap múlva elmúlt, majd elkezdett fájni a fölső. Közben most az alsó nem is fáj. Illetve néha fenn, néha lenn. Lehet ez az alsó fog miatt,vagy a felsőnek is pont most lett valami baja?
2009. dec. 2. 11:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem az alsó lehet a hunyó. Nekem annak idején iszonyatosan fájt az egyik felső rágó fogam, és semmi baja sem volt. Elmentem a fogorvoshoz, és kiderült, hogy az egyik első metszőfogam van begyulladva, és attól fáj hátul. Szóval, fogorvos. Ott megkopogtatnak, röntgeneznek és megtudják mi a baj. Ne húzd soká!
2009. dec. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Már be vagyok jelentkezve orvoshoz. Csak nem akarom, hogy gyagyásnak nézzen, hogy Doktor nő, nagyon fáj a fogam. Melyik? Nem tudom. :D
2009. dec. 2. 11:44
 3/3 anonim ***** válasza:
velemis ezvolt. felső fájt, de időnként a fél alsó fogsorom is, és megnem tudtam volna mondani h alul melyik fáj, eccerűen csakúgy az egész:D de valójában a felső fájt, mert az rossz is volt, és ki is kellett húzni. azóta az alsók sem fájnak.
2009. dec. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!