Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Foghúzás és influenza elleni...

Foghúzás és influenza elleni oltás egyszerre?

Figyelt kérdés
Foghúzás és oltás nem veszélyes egyszerre,vagy ilyenkor nem jó a kettő együtt?(1 nap különbség).
2014. jan. 18. 21:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Tolhatod együtt.
2014. jan. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az oltást kihagynám, hidd el nem kell az neked!


Vöröshagyma kell nyersen!!!


Minállunk a háziorvos sem adatta be magának sem, és akit csak tud lebeszél róla...


Az már csak jelent valamit.

2014. jan. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

a héten kihúzták két fogam, én tökös és erős csaj vagyok, fájni nem is fájt, de én olyan enervált, fáradt, gyenge vagyok azóta... szerintem kimeríti a szervezetet.

szerintem előbb húzasd ki a fogad, aztán amikor már úgy érzed, tele vagy energiával, akkor jelentkezz az oltásra.

BÁR SZERINTEM FELESLEGES AZ INFLUENZA ELLENI OLTÁS! ez az én véleményem persze. (volt egy pasim, aki az egész családjával együtt beadatta magának. az egész pereputty influenzás lett pár héten belül. én aki nem kapta meg a szurit meg ott voltam közöttük, és nem kaptam el a nyavalyát. sose adattam be, kb. 3x kaptam el így is 36 évem során. szóval én személy szerint feleslegesnek találom. van mindenféle nehézfém abban az oltóanyagban. a szervezet legyőzi maga is a betegséget ha kell. kivéve hacsak nem vagy valamiért veszélyeztetett, akkor persze adasd be)

2014. jan. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem felesleges. Az a naj,hogy bár évente több ezer embert oltanak be,csak az a néhány eset marad meg a fejekben,amikor valamilyen probléma adódott. Arról viszont kevesen beszélnek,hogy egy elkapott influenza után milyen sok embernek van szövődménye. Szignifikánsan többnek,mint ahány oltás utáni szövődmény lép fel. És nyugodtan lehet a kettőt együtt.
2014. jan. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!