Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Kiműttessem a bölcsességfogaimat?

Kiműttessem a bölcsességfogaimat?

Figyelt kérdés

a fogorvos azt mondja, hogy ajánlott.

Szerintetek?

Valakinek volt már ijen jellegű problémája?


2014. jan. 19. 11:43
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem eddig egyet kaptak ki,de elég volt bőven....Dokinéni csinált röntgenfelvételt,és látszott,hogy a bölcsességfogaim tolják a többit,úgyhogy erősen ajánlott volt (ha már volt fogszabályozóm akkor "ne tegye tönkre az eredményt"),na gondoltam bevállalom.A dokinéni lelkesen mondta,hogy na kikapjuk akkor mind a négyet?Mondtam azért az elég durva lenne így elsőre,csak egyet...Hááát borzalmas volt,eléggé fájt,de az még hagyján,de utána jópár napig pokoli volt,jól feldagadt az arcom.Ha a másik három bölcsességfog nagyon tolná a többit akkor talán bevállalnám újra,de így inkább nem :D.
2014. jan. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors választ:)

Pont azt írtad amire számítottam(hálaistennek) :D

2014. jan. 19. 17:46
 3/10 qwertty válasza:

Szia először is az a kérdés hogy fáj vagy sem.

Aztan az is kell tudni hogy teljesen kint van e a bölcsesség fogad.

Aztan meg kell csinálod a panorama kepet igy meglehet tudni hogyan allnak a bölcsesség fogaid hogy ki lehet e húzni oket es hogy ha kell e egyaltalan

Ne egybol hallgass a fogorvosokra mert ok csak a penzt latjak ilyenkor

Valaki itt válaszolt hogy megkérdezték őt hogy kihuzassa mind a 4 bolcsesseg fogat egyszerre ez egyszeruen lehetetlen mert belehalhat az ember

Ha megis ugy gondolod es az orvosok is azt mondjak hogy ki kell húzni ezek utan akkor ügyelj ezekre

Azzal nincsen baj hogy felduzzad az arcod ez termeszetes de arra kell ügyelni hogy 24 oran keresztul ne köpd ki a vert es ne egyel semmilyen meleg etelt a legjobb ilyenkor ha fagylaltot esztek Meg joghurtot

2014. jan. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

qwertty:

(1.válaszoló vagyok)

Lehet félreérthetően fogalmaztam,de dokinéni nem úgy gondolta,hogy akkor máris mind a négyet (az lett volna a kegyetlen móka!),csak próbálta szervezni előre a többi húzást :D.

Fura,én ehettem meleget,de nyilván nem azon az oldalon szívtam (szívószállal) a kaját,innivalót,ahol a seb volt (és persze nem húzás után pár órával kezdtem el szürcsölgetni a levest :)),fagyit se ettem,de joghurtot dögivel.

2014. jan. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 qwertty válasza:
Ertem de amugy ha meleget eszel az nagyobbitja a vérzést ezert kell jegelni meg hideget enni: ))
2014. jan. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem megváltás lett volna ha kiműtik,de nem tették,mert volt helye kibújni, még mindig nem bújt ki csak elindult és már többször heteket szenvedtem, cataflamon éltem... akkor már inkább pár nap alatt túl lettem volna rajta. Ráadásul nekem is volt fogszabályozóm, és most ugyanugy szanaszét állnak a fogaim...
2014. jan. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nekem több mint egy éve van fogszabályzóm.

Amikor kb egy éve volt fogszabályzóm akkor elköltöztünk és ezzel együtt jött az hogy másik fogorvos csinálja a fogszabályzást. Az előznél szó sem volt arról, hogy ki kell műteni a bölcsességfogaimat, az itteni meg ezzel kezdte :O

Most erről kérdezget mindig amikor megyek ilyen állításra vagy mire, de én mindig azt mondom, hogy még nem döntöttem el.

De mostmár nem lehet a döntést tovább húzni, szóval nem tudom mit tegyek.

Úgy vagyok vele, hogy inkább nem szeretném, hogy megpiszkálja a fogaimat...

2014. jan. 20. 16:49
 8/10 anonim ***** válasza:

3/7

Hogy ehetne fagylaltot meg joghurtot! Tilos a tejes dolgok fogyasztása!!!!!!!!!!!!

2014. jan. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"nagyobbítja a vérzést..." Jesszus...

és minek telerakni mosoly jellel...

ez az, amikor valaki nem tud valamit de olyan határozottan mondja, mint egy egyetemi professzor... ha nekem lenne, ekkora önbizalmam.....

2014. jan. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 qwertty válasza:
Az irigysegedet tartsd magadnal es igen is ertek hozza! Ja es ki ne hagyjam: )))))))))))
2014. febr. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!