Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Holnap irány vissza a dokihoz?

Holnap irány vissza a dokihoz?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Péntek reggel húzták ki a jobb alsó 6-os fogam. Eléggé fájt mikor kiment az érzéstelenítő. Vasárnap reggelre sokkal jobb lett, előtte cataflamon éltem, ma még vettem be algopyrint, mert idegesített hogy fáj (nem fáj nagyon, csak unalmas már) Viszont vasárnap este elkezdtem érezni ezt a fura ízt, valószinű begyulladt vagy nem tudom. A seb fehéres sárgás, de úgy tudom ez a varr és azt se vettem észre hogy kijött volna a vérdugó. Fültisztítóval "vettem mintát" persze csak óvatosan és nagyon bűzös a lyuk közepe/ alja. De a fájdalom továbbra is enyhül. Ja és a fogam húzás előtt gyulladt volt. Ha vissza megyek a dokihoz kikaparja vagy csak tesz bele olyan jódos bigyót? Kell szednem antibiotikumot? Nem akarom hogy megbolygassa a lyukat! Járt már valaki így? Légyszi segítsetek!
2014. jan. 20. 01:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem kell visszamenned. természetes,hogy az a fehér benne van és az is,hogy ez büdös,hiszen az elhalt sejteke, sebváladékot tartalmazza. Mosd a fogad ott is kefével nyugodtan és nem lesz baj. Persze,ha a fájdalom visszajön menj el orvoshoz!
2014. jan. 20. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A fájdalom normális, egy nap után már szürkés-sárgás lesz a seb, úgy gyógyul. Puha fogkefével kicsit törölgesd át, hog ne gyulladjon be. A fura íz normális.
2014. jan. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Rendben. Köszi mindkettőtöknek!
2014. jan. 20. 10:54
 4/4 anonim ***** válasza:
ez normális,de ha megnyugtat menj vissza, ez a fehéres sárgás "seb" normális. Így gyógyul az íny!
2014. jan. 20. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!