Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogászati kezelés előtt, ha...

Fogászati kezelés előtt, ha beveszek egy szem nyugtatót az segít? Valakinek van ezzel kapcsolatban tapasztalata?

Figyelt kérdés
Az orvosom azt mondta, hogy segíthet. Nagyon ideges fajta vagyok a sok rossz tapasztalat miatt, szerdán lesz a kezelésem és már ma szétcsap az ideg úgy félek :/
2014. jan. 20. 18:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerinte migen, de próbálj meg másképp hozzáállni. Nem lesz semmi gond, egy kicsit talán kellemetlen, néha fáj, de utána jobb lesz
2014. jan. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

De milyet? A legtöbb nyugtatót nem adják vény nélkül. Ráadásul egy szem nem sokat segít, sőt még rosszul is lehetsz tőle, sokan amikor elkezdenek nyugatót szedni az első két hétben rosszul vannak. Ráadásul a nyugatót sokáig szedig pontosan azért mert még a pár hónapos rendszeres szedés sem mindig elég.

A fogorvostól ne félj, szólj a dokinak, hogy izgulos vagy, ilyenkor gyakran adnak két érzéstelenítőt. Ráadásul gondolj végig arra, hogy végre holnap ilyenkor már az egészen túl vagy.

2014. jan. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Én már annyira várom, hogy túl legyek rajta.. Kicsi gyomorgörcsöm is van, lehet már ma éjjel alig fogok aludni.. Pedig tényleg próbálom nyugtatni magam, hogy azért ennél sokkal kellemetlenebb dolgok, vizsgálatok is vannak az életben meg csak maximum 20 perc az egész és nagyon kedves a dokim. De attól még félek :"(

Drukkoljatok légyszíves! :D

2014. jan. 20. 18:49
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem már túlvagy rajta.. Nem is volt vészes ugye?
2014. jan. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem, majd holnap 2-kor lesz csak a kezelés. De valahogy most nyugodtabb vagyok. Olvastam az enyémhez hasonló eseteket és 99%-ban pozitív élményeket írtak az emberek, állítólag pár perc alatt ki lehet kapni a teljesen letört fogat is. Már annyira várom a holnap ilyenkort :D
2014. jan. 21. 15:21
 6/8 anonim ***** válasza:
Bocsi, tényleg most láttom, hogy szerda.. Az apró kezelések, tömés stb. nem vészesek :) Nem lesz semmi gond :)
2014. jan. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nekem egy letört nagyörlőt kell kihúzatnom. Remélem ez se lesz vészes :)
2014. jan. 21. 17:04
 8/8 A kérdező kommentje:

Jelentem! Kibírtam, túléltem! :D

Nagyon féltem, de érdekes mód az első injekció után elszállt a félelmem nagyrészt. De viszont mivel be van gyulladva ezért nem hatott egy szuri, ezért kellett még egy, de utána aztán úgy kihúzta, hogy mondhatni semmit sem éreztem belőle :)) kb. 3 perc volt az egész, de két részben jött ki a nagyörlő gyökere, utána kértem, hogy had nézhessem meg a bűnöst :))

Most nagyon örülök, hogy túl vagyok rajta és bátrabban fogok menni legközelebb, ha kell.

2014. jan. 22. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!