Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A felső metsző fogamon van...

A felső metsző fogamon van egy rohadás, mit tegyek ilyenkor?

Figyelt kérdés
Félek az injekciótól, és attól is hogy ki fog lyukadni, vagy el rohadt, milyen fogorvosi beavatkozásokat ajánljátok ami nem fáj!??????

#fog #fog rohadás
2014. jan. 23. 21:26
 1/4 anonim ***** válasza:
injekciótól nem kell félni.. hidd el egy pillanatra érzel egy kis szúrást, ugyanis ahogy kezdi beléd nyomni a lidocaint, már zsibbad is el a szád :) én is baromira féltem tőle, de eljött egy pont amikor már muszáj volt mennem... aztán ott rájöttem milyen hülye vagyok hogy ilyen kis semmiség miatt nem mertem előbb menni :D komolyan!!! nincs más megoldás.. fogorvos... zsibbasztás, tömés... ne várj vele, minél tovább vársz, annál nagyobb lesz a baj..
2014. jan. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem nekünk kell ajánlani bármit, hanem el kell menned egy dokihoz, és ő majd tudni fogja, hogy mit tegyen. Bár nem vágom pontosan, mit takar a "rohadás". Ha nem akarod elveszteni a fogad, akkor menj rendszeresen dokihoz.
2014. jan. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát féljél az injekciótól. Viszont , ha kilyukad, netán elrohad, az sokkal jobban fog fájni, mint egy pillanatnyi tűszúrás.

Ami nem fáj fogorvosnál az a ráolvasás.

2014. jan. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, minél előbb menj fogorvoshoz. A metszőfogak lapos fogak, ha elkezdenek szuvasodni hamar repednek és törnek. Ott már több beavatkozás kell a felépítéséhez, mint egy esztétikai tömés.
2014. jan. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!