Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hány nap múlva szűnik meg a...

Hány nap múlva szűnik meg a foghúzás után sebbe behelyezett jodoformos gézcsík íze és szaga a számban? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Pár napja voltam foghúzáson. Mivel kicsit be volt gyulladva, ezért az orvos berakott a sebbe valami jodoformos gézcsíkot. Pénteken vette ki, azaz még 2 napig sem volt bent. Semmi bajom nincs, nem fáj a fog helye, szépen gyógyul a seb, a gyulladás is lement, de meddig fogom még érezni ezt a gyógyszeres, jódos ízt és szagot? Ez normális? Hiába mosok fogat, eszek, iszok mindig visszajön ez a szag,íz, a torkomban érzem, amikor nyelek és amikor kifújom a levegőt az orromon. Nem annyira erős, mint amikor benne volt a csík, de már eléggé undorom tőle, és a környezetem is mondta, hogy nagyon gyógyszeres, "fogászati rendelő" szagom van, ha beszélek :D :/

Van ezzel kapcsolatban valakinek tapasztalata? mikor fog ez megszűnni?


2014. jan. 25. 19:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Öblögess pálinkával
2014. jan. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem a gyógytömés után volt ez egy hétig. Mint aki fertőtlenítővel és felmosószerrel öblöget mindig :D

1 hét kell általában mire az ilyenek megszűnnek (nekem bent volt még akkor is a tömés, mert 3hetet volt bent, de 1 hét múlva már enyhült és megszűnt).

2015. nov. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!