Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ma kaptam a fogorvosomtól egy...

Ma kaptam a fogorvosomtól egy T4B trainer for braces -t, hogy hordjam, mielőtt fogszabályszót kapok. Vélemények?

Figyelt kérdés
Azt mondta, hogy először csak 5 percre rakjam be, azt egyre több ideig, hogy hozzászokjak, és hogy két hétig éjjel ne is hordjam. De én már most az első nap akár egész nap is el tudnám hordani. Gond lenne, ha egyből éjjel is hordanám?

2014. jan. 28. 17:43
 1/1 Fogorvos válasza:
Szia! Hordhatod egyből hosszabb ideig is,ezt csak a megszokás miatt szokás fokozatosan egyre több ideig hordani. Rendkívül hasznos előkezelés a fogszabályozás előtt,mert azokat a kóros izomfunkciókat kezeli ez a készülék,amik a fogszabályozás végén visszarendeznék a fogaidat a kezelés előtti állapotba. Hordd rendszeresen,nem fogod megbánni!
2014. jan. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!