Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Első gyökérkezelés után mikor...

Első gyökérkezelés után mikor ehetek?

Figyelt kérdés
Ma voltam fogorvosnál de semmit nem mondtak. Ja és vmi mésszerű anyagot tett bele és az is pereg ki! Annak benne kell lennie a következő gyökérkezelésig? vagy majd ki lehet szedni?

2014. febr. 5. 12:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom mi lehet az a mész szerű anyag. Talán ideiglenes tömés? Gyógyszeres tömés? Az ideiglenesnek bent kellene maradnia, bár volt már, hogy nekem is kihullott egy kicsit belőle, nem az összes. Gyógyszeresem még nem volt.

Az injekció hatásának elmúlásával már ehetsz. Lehetőleg kíméld azt az oldalt.

2014. febr. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt nem tudom, hogy milyen tömés mivel az orvos semmit nem mondott! De folyamatosan pereg. Ja és az aljára vmi sárga pamacsot tett gondolom az valami fertőtlenítő.
2014. febr. 5. 13:06
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha nagyon fehér színű és eltér a fog színétől akkor az biztos hogy ideiglenes tömés és annak fél óra a kötési ideje addig nem szabad enni meg persze meg kell várni az érzéstelenítő hatását is. Nekem is volt néha hogy kijött egy kis darab az nem gond csak ne jöjjön ki az egész mert az baj ha netán kiesik menj vissza a fogorvoshoz hogy tegyenek bele újat.
2014. febr. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Rendben :)
2014. febr. 5. 13:23
 5/5 anonim válasza:
Szia az a mész szerü anyag gyogyszer ki figják szedni ehetsz csak ha folyik ki kellemetlen ize van
2014. dec. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!