Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A szájvíz egészséges vagy nem?

A szájvíz egészséges vagy nem?

Figyelt kérdés
És hogy lehet a rossz szájszagot eltüntetni? Nekem még fogselyemmel sem megy.

2014. febr. 8. 17:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Szájvíz egészséges csak ne idd meg. Rossz szajszagra vegyél be savanyúcukorkat. De ha ennyire durva neked, az fogorvost követel meg vagy gasztroenterologust egy esetleges reflux mint kivalto ok miatt.
2014. febr. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kösz, épp most olvastam erről. Az igaz, hogy mindig is fájt az egyik leghátsó fogamnál, nem tudom, pontosan mi, néha a fog, néha az íny érzékeny (volt, hogy annyira fájt, hogy elmentem fogorvoshoz), ott két fog között elég nagy rés is van. Ez nem reflux.
2014. febr. 8. 17:34
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha allandoan faj valamelyik fogad akkor az inyed gyulladasban lehet es az okozhat allando szajszagot. Egeszseges szajnak elmeletileg nem szabadna hogy rossz szaga legyen. A szajviz amugy nagyon jo es egeszseges, en naponta 2x-3x hasznalok.
2014. febr. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én itt azt olvastam, hogy nagyon veszélyes pl. a fogakra, meg sok minden durva mellékhatást okozhat.
2014. febr. 8. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!