Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Budapesten (Csepelen) keresek...

Budapesten (Csepelen) keresek jó fogorvost?!

Figyelt kérdés

Gond van a bölcsességfogammal,fogorvosom nem akarja kihúzni,mivel szerinte egészséges,de én úgy érzem,hogy a bal alsó bölcsességfogam okozza a fülzúgásomat!Tudna valaki ajánlani nekem egy jó fogorvost?


Köszönöm Szépen előre is a válaszokat!


2009. dec. 7. 23:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Gócz Tünde, Áruház tér.
2009. dec. 8. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm Szépen!De nem tudsz véletlenül nem SZTK-s dokit ajánlani?Mert engem ott nem látnak el a körzetem miatt!
2009. dec. 8. 00:23
 3/5 anonim ***** válasza:

Őszintén? A Szentkirályiban vannak a legjobb fogorvosok. A fiam nagyon fél a fogorvostól, ott ismertünk meg egy pasit, azóta maszekban jár a gyerek hozzá. A Margit körúthoz közel rendel.

Én éjjel mennék a Szentkirályiba, hogy fáj, és kihuzatnám. Velem ez történt, egy szép szilveszter éjjelen, amikor ezzel a most fogorvostólfélővel terhes voltam.

2009. dec. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

HUH köszönöm szépen esetleg, annyit megtudnál nekem irni, hogy hol rendel ez az illető maszekban és mi a neve vagy esetleg teledonszám?

köszönöm

2009. dec. 8. 16:51
 5/5 anonim válasza:

Helló! én csak azért írok, hogy hátha valaki mostanában keres fogorvost Csepelen és nehogy úgy járjon, mint én. A Petz Ferenc utcai "csepeli fogászat" nevű helyet senkinek se javaslom: egy gyökérkezelt fogam szétesett és olyan szuperül csinálta meg az ottani idősebb fogorvos: /sajnos a nevét nem tudom, mert jelenleg a honlapjuk se működik/, hogy félév elteltével simán kiesett(!). A jelenlegi helyen, ahova mentem -mert mostmár nem bíztam a véletlenre és egy drágább, de ismerősök által is ajánlott helyre járok- úgy találták, hogy teljesen beszuvasodott a korona alatt a fog, tehát az elejétől instabil volt a felragasztás. Egy másik fogamnál, ahol tömés volt és jeleztem, hogy fáj, a csepeli fogorvos kicserélte a tömést, de a fájdalom nem szűnt meg. Amikor visszamentem ezzel, akkor kicsit polírozgatta a felszínét, meg ilyesmik, de arra jutott, hogy nem fájhat, mert Ő nem lát semmit (?). Itt így abba is hagytam velük a közreműködést. Természetesen ez a fog sem volt megfelelően ellátva: mivel a tömés cseréjekor nem takarította ki rendesen: hála nekik: így most gyökérkezelést is kapok rá az új helyen.


Ha valakinek ezután van kedve a "csepeli fogászat"-nál kezeltetni magát és fizetni, az amúgy magánrendeléseken szokásos magas árakat: akkor hajrá, de én szóltam!


Egy csepeli lakos, aki nem Csepelen kezelteti a megmaradt fogait :(

2012. okt. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!