Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Lehet növelni a szemfog...

Hancock22 kérdése:

Lehet növelni a szemfog nagyságát és hegyesebbé tenni?

Figyelt kérdés

Viszonylag nagy szemfogaim vannak és imádom őket. :D Szeretném egyszer nagyobbá tenni őket és hegyesebbé, de még nem hallottam róla, hogy lehetne. Lehet ilyet csinálni egyáltalán?

Még annyi, hogy 15 éves vagyok és aggódok egy kicsit, hogy nem kopnak-e le. Lehetséges vagy nem gyakori?



2014. febr. 20. 19:31
 1/4 anonim ***** válasza:

nagyobb nem lesz (max ha kihúzatod és beültetsz másikat)


hegyesebb lehet, ha lepolírozzák, mint az éhezők viadala 2-ben az egyik harcos csajnak

2014. febr. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Túl sok vámpírsztorit néztél!

Ne akarj azzá válni,mert jönnek a vámpírvadászok!

És a fülednél fogva visszaültetnek az iskokapadba

Aztán jő egy széllöket, ami becsukja a mesekönyvet .

Normális dolgokkal foglalkozz inkább!

2014. febr. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem nézek vámpíros filmeket, mert mindig a Twilight jut eszembe és már herótom van tőle.

Nem akarok olyanná válni, csak imádom a hegyes szemfogaim és, ha nagyobb lenne még jobban szeretném.

Az iskolapad felhozásából gondolom arra célzol, hogy inkább tanuljak, de én vagyok a legjobb tanuló az osztályban, így ez nem érint. :)

2014. febr. 20. 20:15
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

A válaszod egy nagyon nagy veszélyt

hárított el rólad! Vámpírvadász

2014. febr. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!