Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Aftára, hólyagokra, inysérülés...

Aftára, hólyagokra, inysérülésre valami biztos szer, gyógyszer amitöl végleg elmúllik?

Figyelt kérdés
MÁr Phologozol már nem segit !!
2009. dec. 11. 14:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem is nemrég volt ínygyulladásom, nekem az Aloclair Gel használt, elég picike tubus, és picit drága,(kb. 2 ezer) de megéri mert az ínyen és az aftán bevonatot képez és így nem ér hozzá semmi, és gyulladáscsökkentő is! Emellet cserszömörcés szájvizet és ugyanilyen foggélt használtam ami szintén nagyon jó! Ha ezek sem használnak, irány a fogorvos!
2009. dec. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
énnekem már semmi nem használ probáltam minden féle szert , de csak pillanatokra add megoldást ! Nekem kb: 2-3 hetente kiújjúl !!
2009. dec. 11. 17:54
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor valamiféle vitaminhiányod van, valszeg A, vagy B/6. Szedj ezekből, ha ez sem segít, a fogorvos ezüstnitrát oldattal tudja kezelni az aftákat! Többször hallottam már azt is, hogy idegi alapon is lehet, nem stresszelsz valami miatt? Ne sértődj meg, de a napi kétszeri fogmosás megvan? Fogmosáskor bárhogy fáj, ne sajnáld, alaposan sikáld meg az ínyedet is, lehet, hogy az ínyszél alatt fertőző plakk, vagy tályog van, és az újul ki állandóan!
2009. dec. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hú !idekeskedés az megvan napi szinten munka , ithoni dolgok mert egyedül vezetem a háztartást fiu létemre , fogmosás napi 3szor van , és vitamint narancs... c vitaminokat nem igazán eszek !! Az a nitrites valami az mi ? irnál bövebben rola ?
2009. dec. 11. 19:24
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez az ezüstnitrát oldat egy elég tömény valami, sajnos csak a fogdokinál lehet ilyen kezelést kérni. Egy pici vattapamacsra cseppentenek belőle, és azzal ecsetelik be az aftát. Nagyon vigyázni kell vele, hogy csak az aftát érje mert maró hatású, úgyhogy az egészséges szöveteknek árt! Ezért is csinálhatja csak a fogorvos!
2009. dec. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja, és ajánlom a napi C vitamint tablettát egy ideig, de csak az 1000 mg-os használ!
2009. dec. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi eszek majd meg szedek C vitamint !
2009. dec. 12. 09:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!