Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogorvoshoz mennék csütörtökön...

Fogorvoshoz mennék csütörtökön, de nem tudom el fog-e látni?

Figyelt kérdés
Tavaly óta magam után fizetem a tb-t, de a házi orvodom ma mondta, hogy még mindig azt írja ki neki a gép, hogy piros. Így a fogorvos el fog látni?
2014. febr. 25. 15:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, el fog látni, de jelenti a NAV felé, hogy nem vagy biztosított. Szerintem jelenzd a NAV-nak, hogy a háziorvos kimutatása szerint nem vagy biztosított, ott valami galiba van.
2014. febr. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nincs munkaviszonyod, azért piros.
2014. febr. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Azt tudom, hogy miért piros, meg fizetem is magam után a tb-t most is befizettem csak arra vagyok kiváncsi így is ellát-e?
2014. febr. 25. 15:46
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen, ellát. Persze NAV-nál érdeklődj, hogy háziorvosnál miért jelzi azt, hogy nem fizeted.
2014. febr. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Háziorvos is ellátm nem? Akkor a fogorvos is ellát.
2014. febr. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
RENDBEN KÖSZÖNÖM A VÁLASZOKAT.
2014. febr. 25. 15:49
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha rendben fizeted, akkor nincs gond. Néha a rendszer rossz és szokott jelezni olyannál is pirosat, akinek egyébként van rendezve a TB-je. A férjem is szaladt már bele ilyenbe, hogy balesetin volt, pirosat jelzett a rendszer, közben ezer százalékra rendezve volt a TB-je és a férjem után még másoknak is jelzett a rendszer, mondták, hogy van ilyen, utána sem jelzett többet a rendszer a férjemnek. Mindig rendezve volt neki.

De amúgy, ha nem is lenne ellátásod, akkor is ellátnának, csak az ellátás költségét egy későbbi időpontban behajtanák. De attól még ellátnának.

2014. febr. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!