Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ilyen esetben mi a teendő?...

Ilyen esetben mi a teendő? Nincs ügyelet a vidékieknek?

Figyelt kérdés

Miskolc vonzáskörzetében lakunk. A fogàszati ügyelet azt írja hogy a nem miskolci lakosoknak csak térítés ellenében vehető igénybe.

A körzeti orvosom nem tudta kihúzni a fogam, de màr félig le törte. Beküldött a szàjsebészetre, ott csak március végére tudtak időpontot adni. Nekem pedig màr egyre jobban fáj. Körülötte az íny meg van dagadva. Mit tehetek? Ki kell várnom míg tudnak fogadni?


2014. márc. 6. 11:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem menj be a szájsebészetre, mondd el mi történt, és azt is, hogy amíg nem látnak el, nem mész sehová. Március végéig megőrülsz a fájdalomtól. Én biztos nem hagynám magam. Ha már sok-sok éve fizeti az ember a tb-t, legalább egy húzás legyen már ingyenes basszus.
2014. márc. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát ez a rendzser egyszerűen borzalmas!
2014. márc. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Akkor nem jól írja.


Nincs két hete,hogy hétvégére begyulladt a fogam,semmelweisben van a fogászati ügyelet,nekem lakcimem egy miskolctól 30 km-re levő kis faluban van,mégis elláttak ingyen.


Egyébként szájsebészeten ilyen esetben sürgősségi ellátás van,én még most odamennék,lássanak el rendelési ibőben.Időpont azoknak van,akiknek ráér (az se érne rá igazából) az ellátása.

2014. márc. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!