Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mi a véleményetek erről:...

Mi a véleményetek erről: bonuszbrigad.hu/lathatatlan-fogszabalyzas-1-ivre-b22856?

Figyelt kérdés

Hallottam az új technikáról, aminél egy ilyen átlátszó műanyagot használnak, de ott félmilliós összegekről volt szó. Nyilván is még rádob egy jó nagy lapáttal az állandó ellenőrzések, állítások költsége, de még úgy is jóval olcsóbb, mint amikről eddig hallottam.

Mennyire lehet hatásos ez a módszer?



2014. márc. 25. 11:33
 1/7 anonim válasza:
Mi is lát
2014. márc. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Mi is láttuk ezt a hirdetést és el is mentünk oda. Azt mondta a fogorvos hogy ez ugyan olyan hatású mint a rendes csak egy kicsit lassabb a folyamat.Minket nagyon meggyőzött és oda fogunk menni. Egyébként úgy van hogy 3-4 hetenként menni kell és vesz új foglenyomatot és csinál új sínt (az új sín azt hiszem 10 vagy 20 ezer ft)
2014. márc. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Esetleg a tapasztalatokat majd megosztanád velem? Akár hónapok múlva is szívesen fogadom, ha eszedbe jut. :)
2014. márc. 27. 20:42
 4/7 anonim válasza:
Oké :) Egyébként 2-3 hét múlva biztos elmegyünk :)
2014. márc. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Szia!Én ott csináltattam a fogszabályzómat,pár napja van még meg.A doktornő és az asszisztense is nagyon kedvesek,megbízhatóak.Azt még nem tudom megmondani,hogy mennyire hatásos a készülék,mert még nem látni változást,de többen járnak oda,szóval szerintem az.Remélem "segítettem" valamennyit. :)
2014. ápr. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen, nagyon köszönöm! És tőled is szívesen fogadok későbbi tapasztalatokat privát üzenetben. :)
2014. ápr. 22. 17:37
 7/7 anonim válasza:

Sziasztok!


Engem is érdekelne a véleményetek, mert most szeretném megvenni. Előre is köszönöm a válaszokat!

2014. jún. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!