Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » 1 órája húzták ki a fogamat,...

1 órája húzták ki a fogamat, kiköphetem a pamacsot?

Figyelt kérdés
2014. márc. 27. 18:26
1 2
 1/12 anonim válasza:
Igen ki! :) De csak ha már nem vérzik!
2014. márc. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a megnyugtató választ!


így nem tudom eldönteni sajnos, hogy vérzik-e, mert nagyon irritál, és bocsi, hgoy így mondom, de folyamatosan gyűlik a nyál a számban. Nemtudom, hogy a vér a pamacsból, vagy a fogam helyéről jön-e. Mindenesetre vettem steril gézt patikában, gondolom ha még vérzik, nem baj ha kiveszem egy percre a régit, hogy megnézzem, hogy még vérzik-e!

2014. márc. 27. 18:29
 3/12 anonim ***** válasza:
A steril géz jó, nyugodtan vedd ki a pamacsot, csak ne piszkáld a lyukat a nyelveddel. Ha esetleg nagyon gyulladt volt a fog környéke tovább fog vérezni mint általában.
2014. márc. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

eléggé enyhén vérzik még, de egyáltalán nem vészes, úgyhogy én hagyom egy kicsit most szabadon. elképesztően irritált már az a gézpamacs :S


bölcsességfogamat húzták, cataflamot vehetek be?

2014. márc. 27. 18:45
 5/12 A kérdező kommentje:
ja, és köszi!
2014. márc. 27. 18:45
 6/12 anonim válasza:
gyulladt volt a fogad? :) egyébként igen vehetsz be az jó rá, én is azt szedtem rá vagy algoflext :)
2014. márc. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

köszi! be is vettem, remélem meghozza a várt enyhülést, mert most ahogy megy ki az érzéstelenítő, egyre szarabb :( igen, be volt valamennyire gyulladva sajnos.


sztk-s szájsebészeten voltam, nem mondtak semmit, kikapta, betömte a számat, "ne egyen pár óráig" és viszont látásra, és beszélni sem bírtam, vagy kérdezni, szóval ez tök gáz.


inni ihatok azért? :( hány órát várjak? másfél óránál járok épp.

2014. márc. 27. 18:59
 8/12 anonim ***** válasza:
inni max langyos teát igyál ha nagyon szomjas vagy, de ne öblögesd!az arcodra tegyél hideg vizes borogatást akkor nem dagad be annyira és a fájdalomra is hó, főleg ahogy megy ki az érzéstelenítő hatása. cataflamot nyugodtan vegyél be, szükséged lesz rá. Éjszakára tegyél a párnádra vmilyen törülközőt amit nem sajnálsz mert véres-nyálas lehet reggelre.
2014. márc. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
szerintem válts ki rá holnap antibiotikumot! nekem tegnap előtt húzták ki a gennyes, begyulladt fogamat..az érzéstelenítő sem használt :( aztán az ínyem gennyes maradt, és gyulladt arra használtam az antibiotikumot , szerintem neked is használna :) a fogad helye még lüktetni is fog sajnos.. addig szedd rá a cataflamot ..egy pár napig biztos fogod ! persze ihatsz rá nyugodtan , és ehetsz is ha már 1 óra eltelt vagy több! de semmiképp ne rágj azon az oldalon! levest egyél inkább vagy olyasmit amit nem kell rágni :) és a tejterméket kerüld!
2014. márc. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen, megfogadok minden tanácsot! úgy érzem, a cataflam is hatott, mert sokkal jobb most :) remélem hamar rendbejön, nagyon fogok rá figyelni. tejeset meddig kerüljem?
2014. márc. 27. 19:45
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!