Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Tegnap kihuztak egy bolcsesseg...

Tegnap kihuztak egy bolcsessegfogat, ma feldagadt az arcom azon a reszen, maradjak itthon vagy orvoshoz kene mennem?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 2. 07:09
 1/5 anonim ***** válasza:
ez teljesen természetes, sima foghuzásnál is elöfordul. Nekem egyszerre operálták ki mind a négyet mert nem tudtak kinőni. Én 2 hétig nem tudtam menni sehova mert akkora volt az arcom. jegeld az segit rajta, valószinüleg neked 1-2 napő alatt lemegy.
2014. ápr. 2. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Borogasd. Gyógyszert nem kaptál?
2014. ápr. 2. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Gyógyszer nincs, a gond, hogy ilyen még nem volt itthon senkinek, azért nem is tudjuk, hogy elmenjek-e dokihoz ezzel vagy csak borogassam és maradjak itthon. Nem olyan durva, de azért aki ismer az könnyen kiszúrja és nem szívesen mennék így sehova.
2014. ápr. 2. 07:39
 4/5 anonim ***** válasza:
Maradj otthon 1 napot és borogasd, ha rosszabbodik, akkor menj orvoshoz.
2014. ápr. 2. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem télen húzták a két alsót, az egyik kb 2 napig volt feldagadva, a második nap estéjére semmi nem látszott, lehet neked is ez lesz:) Előfordulhat, hogy belilul, de fura, hogy nem mondta el előre ezt a doki... Borogasd és el fog múlni hamar:)
2014. ápr. 2. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!