Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mivel vihetném le a herpesz...

Mivel vihetném le a herpesz miatti daganatot?

Figyelt kérdés

A herpesz tegnap jött ki a számon, a benne lévő folyadék már kifolyt, és gyógyulófélben van, de a fölső ajkam jobb oldala óriásira van dagadva, fáj, inni csak szívószállal tudok, enni csak olyat amit nem kell annyira megrágni, mert a számat is alig bírom becsukni, és beszélni sem igazán birok.

Mit tudnék vele csinálni? Holnap már nem szeretnék itthon maradni emiatt!



2014. ápr. 3. 12:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia, ugyanígy vagyok most, mint te :( de ma egy kicsit jobb. Én ezeket csináltam: áttöröltem szájvízzel (a mentol nagyon jól hűsítette) aztán kentem rá herpatch szérumot éjszakára. Reggelre a hólyagok eltűntek, de a dagadás még megvan, és fáj is :( most sudocream-mel kenegetem, egy picit jobb
2014. ápr. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Nekem még a citromfüves-kamillás borogatás enyhítette kicsit, meg az aciclovir krém, a hólyagokat levitte, de a daganat nekem is megvan még. :/
2014. ápr. 3. 12:54
 3/6 Lakatos Günther válasza:
500 cm3 200 mol/dm3 kocentrációjú kénsavoldattal.
2014. ápr. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Aha, oké :D
2014. ápr. 3. 13:07
 5/6 anonim ***** válasza:
Bárcsak jött volna erre valami jó válasz, mert most nekem is ez a bajom. :( Lehet, ilyet nem lehet ide írni, de kérdező - Neked mi használt végül?? Teljesen el vagyok keseredve most. :/
2014. szept. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
jaj én is totál ki vagyok sráccok, a fél arcom és az ajkam bedagadt, a nyirokcsomóm is beduzzadt. én abba hagytam az aciclovir kenőcsőt mert félek attól duzzadt fel, nem merek hozzá nyúlni már, félek h még tovább terjed. A legszarabb ez a duzzanat. Én tudok nyelni de rágni én se nagyon. Még sose volt ilyenem, nem tudtam h ez ilyen durva cucc :( úgy nézek ki mint egy krumplifej :D
2016. aug. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!