Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fájhat a halántékom a fogam...

Fájhat a halántékom a fogam miatt? Az egész jobb arcom fáj már egy ideje, és nem tudom eldönteni, hogy a fogam miatt fáj az egész, fel a halántékomig, vagy a szemüvegem szára lenne szoros, és amiatt fáj a fogam.

Figyelt kérdés

Tavaly szeptember óta van új szemüvegem, decemberben kezdett fájdogálni a fogam, tehát nem hinném, hogy amiatt van, csak már ott is sajog, ahol a szemüveg szára van. Azóta januárban kihúzták a bölcsesség fogamat, egy darabig jobb volt, majd megint fájni kezdett. A hetest két hete betömte a fogorvos, de nem változott tőle semmi. Lehetséges, hogy az orvos (akiről sajnos már sok rosszat hallottam) nem volt körültekintő és nem jó munkát végzett?

Most próbálok a környéken másik orvost keresni, de a rossz hírűn kívül csak fizetősök vannak, arra pedig még spórolnom kell :(


2014. ápr. 5. 10:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen,fájhat a fogadtól a halántékod! De ha sokáig volt nyitva a szád az orvosnál,attól is fájhat!
2014. ápr. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Miért nem nézeted meg a szemüvegedet egy optikussal? Egyébként fájhat a fogadtól, én kb. 1 éve az állandó arcfájdalom miatt mentem el fogorvoshoz, gartulált milyen szépek a fogaim, góc nincs, bizonyára arcüreggyulladásom van. Egy maszek szájsebészetes kiműttettem az ínyben húzódó, fekvő bölcsességfogaimat de még ott se biztattak azzal, hogy ettől megszűnik a fájdalmam, de megszűnt, én javaslom hogy keress másik orvost, több szem többet lát, egy röntgen alaján sok minden kiderül, egy rosszul betömött fog és bennmaradt bölcsességfog maradvány vagy egyéb gyulladás is. Jobbulást.
2014. ápr. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!