Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ciki a fogszabályzó?

Ciki a fogszabályzó?

Figyelt kérdés
Fejeb nőnek a fogaim mint kellene, de félek hogy az osztálytársaim cikiznének :/ (Lány vagyok 12éves)
2014. ápr. 7. 18:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért cikiznének?! Ha meg igen, akkor meg majd 10-20 év múlva röhögd ki őket, hogy neked rendezettebbek a fogaid.:D
2014. ápr. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Dehogy ciki! Örülj neki, hogy szépen rendben lesznek a fogaid. Sokan még felnőttkorban is bevállalják a fogszabályozót. Örülj neki, hogy te ilyen hamar túl esel rajta, aztán már nem lesz vele gondod.

Lehet, hogy lesz, aki beszól, de az valószínűleg bármiért piszkálna. Majd megszokják és fel sem fog nekik tűnni, hogy fogszabályozód van.

2014. ápr. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Miért lenne az? Nekem is volt egy évig, és nemhogy nem cikiztek érte, de még meg is dicsérték egy csomószor hogy milyen jól áll. 14/L
2014. ápr. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Eggyaltalán nem!Pár hülye meg kirőhőgi, de neked legalább szépek lesznek majd a fogaid.A tőbbiek meg maradnak kapafogú állatok.
2014. ápr. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Nem ciki japánba még divatból is hordják és ahogy az 1. Is írta majd te röhöghetc rajtuk hogy neked sokkal szebb fogaid vannak. :)
2014. ápr. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek! :)
2014. ápr. 7. 19:15
 7/7 anonim válasza:

Nekem is mondták, hogy jól áll,

én alig vártam, hogy felrakják a fogszabályzómat. Imádom.. nagyonjó

13/L

2014. ápr. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!