Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Négy nappal a gyökérkezelés...

Négy nappal a gyökérkezelés után elviselhetetlen és csillapíthatatlan fájdalom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Négy napja volt gyökérkezelésem, pénteken. Egész hétvégén fájdogált, hol jobban, hol kevésbé. Ma újra elmentem, egy másik orvos talált még egy ideget. Megkapargatta, azóta van elviselhetetlen, csillapíthatatlan fájdalmam. Négy nap alatt 15 darab Cataflamot vettem be. A fejem dagad fel. Gyanítom, hogy valami szövődmény van, duzzad is kicsit az arcom. Nem akarom elhinni, hogy ennek ellenére két orvos sem írt fel erre semmit.

2014. ápr. 8. 22:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Azonnal menj el egy harmadik fogorvoshoz, csillapíthatatlan fájdalom nem lehet, ha normálisan gyökérkezelték volna a fogad.
2014. ápr. 9. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
keress fel egy harmadik orvost, de minél hamarabb!
2014. ápr. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem most van folyamatban a gyökérkezelésem,de nem fáj,csak addig fájt amíg a fél arcom fel nem dagadt,amint felpuffadt elmúlt a fájdalom. Kaptam antibiotikumot meg tegnap kifúrták a fogamat úgy hagyta a fogorfos,hogy tisztuljon,hogy a gyulladás menjen le,hétfőn megyek vissza ha nem lesz gyulladt akkor betömi. Lehet,hogy neked úgy tömte be,hogy még be van gyulladva a gyökér és nem tud távozni a genny.
2014. ápr. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Elmentem a harmadik orvoshoz, az egyetemre. Sokkal alaposabban tisztította ki, mint az előző kettő az SZTK-ban, azok 5-5 perc alatt végeztek, itt bő fél óráig tartott. Elmondta azt is, hogy mivel ezek az idegek közvetlenül az agyba hatnak, a Cataflam nem jó rá, szedjek hagyományos fájdalomcsillapítót.


Ennek ellenére nagyon fájt, mikor kiment az érzéstelenítő. Bevettem Advil Ultrát, és aludtam rá egyet (mivel éjjel nem tudtam), most is érzem, de most 80-90%-os a javulás tegnaphoz képest. Nagyon bízom a holnap reggelben, hogy sokat gyógyul addig, és nem kell majd kihúzni.

2014. ápr. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!