Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Letört egy nagyon picike...

Letört egy nagyon picike darab a fogambol (alul a legelso jbboldali) Mi tevo legyek?

Figyelt kérdés
Tenyleg nagyon nagyon picike darab latszani alig latszik. Egy nagyon kicsit erzekeny es ennyi. Az a kerdesem hogy ha igy hagyom akkor lehet e valami baj?(olyasmit hallottam hogy ha nem csinaljak meg akkor elrohad az egesz ez igaz??) mert latszatra tenyleg nem zvavar szoval ugy meg maradhatna is de ha tenyleg el kezd szuvasodni akkor az mar nem olyan jo..

2014. ápr. 11. 22:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Vissza tudják ragasztani
2014. ápr. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem több mint 1,5 éve tört le alul a 2. jobb oldali hátuljából egy tényleg icipici darab. Nem látszik, még én sem látom, annyi, hogy a nyelvemmel recésnek érzem.

Azóta háromszor voltam fogorvosnál (csak szűrővizsgálat), és ő sem vette észre. Amúgy a fogamnak azóta sincs semmi baja, nem is fáj (akkor sem fájt).

Én nem vagyok fogorvos, szerintem azért nézesd meg, d nekem semmi bajom nem lett..

2014. ápr. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Az egyik barátnőmnek is letört egy darab a fogából de semmi baja nem lett de azért menny el fogorvoshoz.
2014. ápr. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!