Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mivel lehetne enyhíteni...

Mivel lehetne enyhíteni ideiglenesen a fájdalmat?

Figyelt kérdés
Egy régen betömött fogamból nemrég kiesett apránként a tömés,és egy ideg vagy valami most lüktet.Pont tegnap este kezdett el fájni,lüktetni.Hálistennek maradt gyógyszerem ami 3-4 órára elmulasztja teljesen a fájdalmat,de egy nap max 2-3 szemet lehet belőle bevenni.Próbálgatom fokhagymával csillapítani még,ez is segít ideig óráig.Külföldön vagyok,hétvégén nincs olyan orvos,aki kezelne.DE Hétfő délutánig mégis ki kell bírnom valahogy,és gyógyszerrel nem lehet.Valaki valami tipp,hogy mivel lehet még enyhíteni?
2014. ápr. 12. 08:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát nem fokhagymával, azzal ellenkező hatást érsz el! Rágcsálj szegfűszeget. Milyen gyógyszert eszel? A bázisugrás is jól tereli a figyelmet a fájdalomról.
2014. ápr. 12. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Hehe :)

Brufent veszek be ha már nem bírom tovább.

De most reggel felkeltem,mert már elkezdett lüktetni,és fokhagyma csíkot odaraktam pár másodpercre ahhoz a foghoz,majd kiköptem,mert csípett,de utána rá 1-2 percre már alig éreztem,ennek már 1 órája,és még mindig nem fáj.Na úgyis megyek boltba,megnézem lehet e kapni szegfűszeget.Köszi a tanácsot.

2014. ápr. 12. 08:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!